„Zdraví nemusí být nutně vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“
Arthur Schopenhauer, německý filozof 1788 - 1860


Udržet si pevné zdraví je volbou každého z nás. Pro ty, kteří chtějí o své zdraví pečovat, jsme hledali cestu, jak jejich úsilí co nejpřirozeněji podpořit. Našim řešením jsou produkty, které Vám pomohou k dosažení přirozeného zdraví a jeho udržení.
.

VNÁŠÍME ZDRAVÍ DO ŽIVOTA


Jak pomoci tátovi, který brzo ráno vstává a již roky bojuje s vynecháváním toho nejdůležitějšího jídla dne, tedy snídaní? Babičce, která se na Vás usmívá, ale rukou si drží koleno, o kterém jako vždy říká, že občas zlobí. Kamarádovi, který na otázku, co dělá pro svá kolena, když jezdí denně na kole, odpovídá: „Jím gumový medvídky.“? Svědomitou prací jsme dospěli k řešení a připravili produkty, které jsou výjimečné svými účinky a pomáhají v každodenním životě. Pod značkou HIRVI® doplňky stravy se k Vám dostávají výrobky soustřeďující se na oblasti běžného života s hlavním cílem, dopomoci Vám k co nejlepšímu zdraví.
.

NAŠE JISTOTA, V PÉČI O VAŠE ZDRAVÍ

 

Protože naším hlavním cílem a krédem je vysoká kvalita a skutečný přínos pro Vaše zdraví, vyznačují se naše výrobky přesným obsahem deklarovaného množství živin a účinných látek, stabilitou výrobku po celou dobu uvedené trvanlivosti a příznivou cenou. Deklarovaný obsah účinných látek je průběžně i namátkově kontrolován Státní laboratoří ČR.

V současné době obsahuje nabídka HIRVI® doplňky stravy úzký sortiment produktů. Snažíme se o cílené portfolio, které dominuje na trhu svojí výjimečnou kvalitou i množstvím účinných látek. Úlohou těchto výrobků je snižovat riziko onemocnění, pomáhat sportovcům k vynikajícím výkonům a nám všem k co nejplnějšímu žití života. Je pro nás samozřejmostí, že při vývoji výrobků spolupracujeme vždy s týmem vědeckých pracovníků a lékařů, využíváme zkušeností a potřeb vrcholových sportovců a konzultujeme nové podněty s Vámi – našimi zákazníky.

Systém HACCP - systém kontroly kritických bodů, který zajišťuje vysokou kvalitu výroby, dodržování požadovaných pracovních postupů a kontrolu jakosti použitých surovin i výsledných  produktů je implementovaným standardem všech našich dodavatelů.

„Záleží nám na tom, abyste se cítili dobře každý den, v každé situaci.“
Tým HIRVI 2019